سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


جلسه اختتامیه ارزیابی ششمین دوره جایزه تعالی و پیشرفت


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

جلسه افتتاحیه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور ارزیابان محترم


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

دیدار هیت تجاری شرکت ژاپنی با مدیریت محترم شرکت سیمکات


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

مراسم تجلیل از فرزندان شهدای شاغل در شرکت سیمکات

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا (۲۲ اسفند )مراسم تجلیل از فرزندان شهدای گرانقدر شاغل در شرکت سیمکات با حضور فرزندان شهدا و مدیریت محترم عامل و مدیران واحدها برگزار و با اهدای هدایا از مقام شامخ شهدا تجلیل به عمل آمد. در این مراسم جناب آقای مهندس قاری زاده ضمن بیان مطالبی در خصوص ایثارگری ها و جایگاه والای شهدا از تلاش و زحمات همکاران در پیشبرد اهداف شرکت قدردانی و تلاش مضاعف را در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و در راستای اعتلای جایگاه سیمکات در سطح ملی و بین المللی خواستار شدند.
ایشان به تحولات مثبت و نیز افتخارات کسب شده اخیر از جمله انتخاب شرکت سیمکات به عنوان صادرکننده نمونه برای دومین سال پیاپی و نیز کارآفرین برتر استانی برای سومین سال پیاپی اشاره و از زحمات تک تک همکاران در کسب این افتخارات تقدیر و تشکر نمودند.
روابط عمومی شرکت سیمکات


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر