سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


بازدید مدیران ارشد مؤسسه مفید راهبر از گروه کارخانجات سیمکات (قزوین)

آقای دکتر اسکندری معاونت محترم مؤسسه مفید راهبر به همراه آقایان دکتر شمس و جعفری روز سه سه شنبه چهارم بهمن ماه از کارخانه سیمکات شعبه قزوین (هادی برق سابق) بازدید و از نزدیک با فرایند تولید، امکانات و توانمندی های شرکت آشنا شدند در این بازدید که معاونت هلدینگ کوثر صبا آقای دکتر کاوه دارابی و همکاران ایشان آقایان دکتر اکبری ، کریمی و باقری نیز حضور داشتند. مدیر عامل مجموعه سیمکات آقای مهندس قاری زاده گزارش عملکرد از دوره مالی سال ۱۴۰۱ و سال‌های ماقبل ارائه نمودند . آقای اسکندری در این جلسه به بازدید ۷ سال پیش خود از مجموعه اشاره و به به پوییای و در مسیر رشد و تعالی و بهبودهای ایجاد شده در مجموعه اشاره واز تلاش‌ها و بهبود ها و تدابیر اتخاد شده و مدیریت و رویکردهای استراتژیک بکارگرفته در مجموعه قدردانی نمودند . آقای دکتر دارابی نیز به برنامه ها و فعالیت های در دست اقدام اشاره و مجموعه را مجموعه موفق و در مسیر تعالی عنوان و از تلاش‌های مدیریت و کارکنان قدردانی نمودند .
در ادامه جناب آقای مهندس قاری زاده از میهمانان بازدید کننده به جهت حضورشان تشکر نمودند.

شرکت سیمکات قزوین به باسکول ۶۰ تنی مجهز شد.

روز سه شنبه ۴ بهمن ماه همزمان با بازدید مدیران ارشد مؤسسه مفید راهبر و هلدینگ صبا، عملیات نصب تجهیزات باسکول ۶۰ تنی کارخانه سیمکات شعبه قزین قزوین شروع شد. این باسکول حداکثر طبق قرارداد در یک هفته آتی راه انداری و به بهره برداری کامل می‌رسد لازم به یادآوری است که جرثقیل هوایی ۶/۵ تنی نیز در این شرکت به بهره برداری رسیده هست .
قبلا بار های سنگین از جمله کوئل های مس با لیف تراک که از نظر ایمنی بسیار خطر ناک بود تخلیه می شد.

شرکت سیمکات موفق به اخذ گواهینامۀ تعالی و پیشرفت در سطح تقدیرنامه 4 ستاره گردید.

شرکت تـولیدی سیم و کابل تبریـز سیمکات موفق به اخذ گواهینـامۀ تـعالی و پیشرفت در سطح تقدیـرنامه 4 ستاره از ششمین دوره جایـزۀ ملی تـعالی و پیشرفت گردیـد.فایل ضمیمه

دیدار با خانواده معظم شهدا بمناسبت سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) -روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا

سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) ؛ روزی كه در تقویم ما به عنوان " روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا" نام گذاری شده است.
ام البنین (س) بانوی ایثاگر كه اگر چه خود در دشت كربلا حضور نداشت، اما عطر ایمان، نگاه ولایتمدار، تفكر حسینی و شجاعت ایثارگری یك مسلمان معتقد را قطره قطره در كام فرزندانش نشاند و لاله صفت چنان بارشان آورد كه دشت تفتیده كربلا را همیشه تاریخ منقش به زیباترین مفاهیم همان شهادت كردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات به همین مناسبت و با هدف تعظیم و تکریم و بزرگداشت مقام شامخ شهیدان دوران دفاع مقدس مدیریت محترم عامل شرکت سیمکات به همراه مدیران شرکت از والدین عزیز سه نفر از شهدا منطقه دیدار و گفتگو کرده و با تقدیم لوح سپاس و هدیه معنوی از والدین آن شهیدان تجلیل بعمل اوردند.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر