سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات کارخانه تبریز

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات واحد #تبریز # توسط مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاری زاده و فرمانده محترم حوزه ۳


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات کارخانه قزوین

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات واحد #قزوین # توسط مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاری زاده


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

بازدید مدیر عامل محترم شرکت شهاب

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات روز شنبه مورخه 02/05/1400 جناب آقای مهندس هادی غلامزاده مدیرعامل محترم و آقای مهندس مهدی غلامزاده عضو هیئت مدیره محترم شرکت شهاب با حضور در کارخانه سیم وکابل تبریز با مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاریزاده دیدار و با اهدای تقدیر نامه ای از تلاش ها و زحمات ایشان و همکاران محترم در طی همکاریهای فی مابین تقدیر و تشکر نموده و از سالن های تولیدی این شرکت بازدید نمودند.
در این دیدار مدیرعامل محترم شرکت سیمکات برای تولید تمامی سیم و کابل های مصرفی شرکت شهاب بویژه سیم وکابل های وارداتی آن اعلام آمادگی نمودند و توافق شد در اولین فرصت مدیران تولید و کنترل کیفیت سیمکات (شعبه تبریز و قزوین) از واحد تولید شرکت شهاب بازدید و نتیجه را به مدیران محترم عامل گزارش نمایند.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

روز درختکاری

روز درختکاری بهانه ای است که ما به محیط زیست بعنوان یک مسئولیت اجتماعی احترام بگذاریم*
در اهمیت درختکاری در نگاه اسلام از یکی از معصومین روایت است که فرمود (حتی اگر دیدید قیامت برپاشد و شما مشغول کاشتن درختی بودید از این عمل نیک خود دست برندارید)
مدیریت و کارکنان شرکت سیمکات همزمان با ایرانیان با کاشت درخت و هدیه یک نهال به طبیعت بمناسبت ((هفته منابع طبیعی و 15 اسفند روز درختکاری )) بنام شهدای شاخص استان و شهدای منتسب به خانواده همکاران و نیز به نام تک تک کارکنان یاد و خاطره شهدا را زنده و به استقبال بهار طبیعت رفتند.
بدین ترتیب ضمن حفظ و استمرار سنت دیرینه ایرانیان به صورت نمادین یکی از مسئولیت های اجتماعی خود در حفظ و صیانت از محیط زیست و احترام به خاک و زراعت را محقق نمودند.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر