اخبار و رویدادها

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات کارخانه تبریز

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات واحد #تبریز # توسط مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاری زاده و فرمانده محترم حوزه ۳

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات کارخانه قزوین

مراسم تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات واحد #قزوین # توسط مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاری زاده

بازدید مدیر عامل محترم شرکت شهاب

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات روز شنبه مورخه 02/05/1400 جناب آقای مهندس هادی غلامزاده مدیرعامل محترم و آقای مهندس مهدی غلامزاده عضو هیئت مدیره محترم شرکت شهاب با حضور در کارخانه سیم وکابل تبریز با مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس قاریزاده دیدار و با اهدای تقدیر نامه ای از تلاش ها و زحمات ایشان و همکاران محترم در طی همکاریهای فی مابین تقدیر و تشکر نموده و از سالن های تولیدی این شرکت بازدید نمودند.
در این دیدار مدیرعامل محترم شرکت سیمکات برای تولید تمامی سیم و کابل های مصرفی شرکت شهاب بویژه سیم وکابل های وارداتی آن اعلام آمادگی نمودند و توافق شد در اولین فرصت مدیران تولید و کنترل کیفیت سیمکات (شعبه تبریز و قزوین) از واحد تولید شرکت شهاب بازدید و نتیجه را به مدیران محترم عامل گزارش نمایند.

روز درختکاری

روز درختکاری بهانه ای است که ما به محیط زیست بعنوان یک مسئولیت اجتماعی احترام بگذاریم*
در اهمیت درختکاری در نگاه اسلام از یکی از معصومین روایت است که فرمود (حتی اگر دیدید قیامت برپاشد و شما مشغول کاشتن درختی بودید از این عمل نیک خود دست برندارید)
مدیریت و کارکنان شرکت سیمکات همزمان با ایرانیان با کاشت درخت و هدیه یک نهال به طبیعت بمناسبت ((هفته منابع طبیعی و 15 اسفند روز درختکاری )) بنام شهدای شاخص استان و شهدای منتسب به خانواده همکاران و نیز به نام تک تک کارکنان یاد و خاطره شهدا را زنده و به استقبال بهار طبیعت رفتند.
بدین ترتیب ضمن حفظ و استمرار سنت دیرینه ایرانیان به صورت نمادین یکی از مسئولیت های اجتماعی خود در حفظ و صیانت از محیط زیست و احترام به خاک و زراعت را محقق نمودند.

تقدیر از کارآفرینان برتر استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات :
سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر با هدف، شناسایی و انتخاب شرکتها و مدیرانی که تلاش های آنها منتج به تحول قابل توجهی در کسب و کار سازمان خود شده برگزار گردید. در این جشنواره ضمن معرفی کارآفرینان برتر استانی ، شرکت سیمکات نیز بعنوان کارآفرین برتر بر اساس ارزیابی های انجام شده انتخاب و از طرف مقامات استانی لوح تقدیر و تندیس جشنواره بهمراه تقدیر نامه استاندار محترم آذربایجان شرقی به جناب آقای مهندس قاریزاده اهدا گردید.

صادرکنندگان برگزیده سال 1399

طی مراسمی صادرکنندگان برگزیده سال 1399 استان آذربایجان شرقی معرفی و تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تبریز، مراسم تجلیل از صادرکنندگان برگزیده آذربایجان شرقی در سال 99 عصر پنجشنبه در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شده و طی آن 20 نفر از صادر کنندگان برگزیده استان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
1- شرکت داداش برادر (آیدین) به مدیریت رسول بیوک
2- شرکت سهند جام تبریز به مدیریت یعقوب محبوبیان
3- شرکت آذرپاک خزر تهران به مدیریت ابوالفضل کاظمی نژاد کجاباد
4- شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات به مدیریت عبدالله قاری زاده
5- شرکت ایلکین به مدیریت حسن قالیچه باف وثوقی
6- شرکت پالایش و انرژی شمالغرب آرکا به مدیریت مقصود رهبرنیا
7- شرکت کلرپارس به مدیریت ابوالفضل باباپور
8- شرکت صنایع رنگ و رزین آرکو به مدیریت کرامت زمان زاده
9- شرکت مجتمع فولاد شاهین بناب به مدیریت بابک علیزاد شهیر
10- شرکت مجتمع فولاد ظفر بناب به مدیریت حیدرعلی مردم خواه ( با یاد مرحوم جعفر ظفر بناب)
11- شرکت نخل سبز صبحی به مدیریت محمد صبح راست
12- شرکت صنایع غذایی شیرین وطن به مدیریت جلیل وطن دوست
13- شرکت کارخانجات سیمان صوفیان به مدیریت ولی الله اخلاقی فرد
14- شرکت شهریار چرم تبریز یکتا به مدیریت موسی باستانیان شاهگلی
15- شرکت ارس تارلا امین به مدیریت محمود ابراهیمی ( با یاد زنده یاد تراب ابراهیمی)
16 - شرکت صنایع پلاستیک تک ظرف آذربایجان به مدیریت حمید شفاعی نهند
17- شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران به مدیریت عبدالرحمن ارشدی صوفیانی
18- شرکت فولاد ناب تبریز به مدیریت کریم رحیمی
19- شرکت صنایع شیشه آذر به مدیریت احد محبوبیان
20- شرکت همت پلاست آذرآبادگان به مدیریت آیدین رستگار همت


دیدار حضوری مدیریت محترم عامل شرکت سیمکات با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی

به‌گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات، در این دیدار جناب آقای دکتر فتحی (مدیرکل محترم اداره کار استان) با اهداء لوح سپاس و تندیس به‌مناسبت کسب رتبه برتر شرکت سیمکات به‌عنوان صادر کننده نمونه، از تلاش‌های مدیرعامل، هیئت مدیره و کلیه کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر نمودند.
پس از جلسه مذکور، مدیرعامل محترم سیمکات به‌همراه مدیرکل، معاونین و مدیران سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در مراسم افتتاح سالن ورزشی سردار سلیمانی واقع در ساختمان اداره کل شرکت نمودند.

بازدید کارشناسان سازمان بورس از شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات.

روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۳/۲۲ آقای دکتر غلامعلی پور به همراه آقای مهندس احدی از شرکت سیمکات بازدید نمودند در این بازدید که نماینده معاونت اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر آقای دکتر سرفرازیان نیز حضور داشتند از ساعت ۷/۴۵ صبح تا ساعت ۱۱ بطول انجامید. واحدهای راد آلومینیم، راد مس، گرانول سازی، کارخانه تولید سیم و کابل و آزمایشگاه مرجع مورد بازدید کارشناسان بورس قرار گرفت سپس مدیریت محترم عامل شرکت گزارشی از فعالیت‌ها، عملکرد، استراتزی‌ها وبرنامه‌های آتی شرکت ارائه نمودند در ادامه آقای دکتر غلامعلی پور به پتانسیل‌ها و مزیت‌های رقابتی سیمکات اشاره و آینده درخشانی را برای سیمکات پیش بینی و آرزو نمودند. قابل ذکر است شرکت سیمکات یکی از چهار شرکت سازمان اقتصادی کوثر است که با توجه به داشتن شرایط لازم طبق برنامه، امسال در بازار سرمایه پذیرش خواهند شد.

تولید دماغک ماسک در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات.

با شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران اسلامی، نیاز به ماسک‌ها و سایر مواد بهداشتی افزایش یافته است. کارخانه تولیدی سیم و کابل تبریز (سیمکات) در راستای تعّهد ملی و مسئولیت های اجتماعی خویش، به منظور کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حفظ جان هموطنان، با به کار بردن تمامی امکانات موجود و تکیه بر دانش همکاران اقدام به تولید انبوه انواع دماغک ماسک‌های پزشکی (با ظرفیت حداقل دوازده میلیون عدد در هفته با لحاظ تولیدات کارخانه های تبریز و قزوین) با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت نموده است. امید است هر چه سریعتر سلامت همگانی در سایه الطاف الهی برای جامعه جهانی محقّق گردد.

انجام درختکاری در شرکت سیمکات به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و بزرگداشت روز شهدا.

روز پنجشنبه مورخ 98/12/22 به مناسبت گرامی داشت سال روز تأسیس بنیـاد شهیـد انقلاب اسلامی و بزرگداشت روز شهدا، 20 اصله نهال در شرکت سیمکات به نـام شهدا کاشت گردیـد.

قرار گرفتن شرکت سیمکات در وندور لیست وزارت نفت.

شرکت سیمکات در راستای تحقق اهداف راهبردی خود، در وندور لیست وزارت نفت به عنوان تأمین کننده انواع سیم و کابل آلومینیومی و مسی قرار گرفت.

شرکت سیمکات موفق به اخذ گواهینامۀ تعالی و پیشرفت در سطح تقدیرنامه 2 ستاره گردید.

شرکت تـولیدی سیم و کابل تبریـز سیمکات موفق به اخذ گواهینـامۀ تـعالی و پیشرفت در سطح تقدیـرنامه دو ستاره از دبیـرخانۀ جایـزۀ ملی تـعالی و پیشرفت گردیـد.

صادرات آلومینیوم و مس فرآوری شده با توسعه صنعت سیم و کابل.

به گزارش « روزنامه دنیای اقتصاد »، آقای مهندس عبدالله قاری‌زاده مدیرعامل شرکت سیمکات با اشاره به این مطلب افزود: تولید سیم و کابل، یکی از را‌ه‌های ایجاد ارزش افزوده در صنعت مس است و با توسعه این صنعت، به جای صادرات مس خام، کشور می‌تواند به سمت صادرات آلومینیوم فرآوری شده حرکت کند.
وی تاکید کرد: شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات) در سال ۹۸ و با تکیه بر توان متخصصان داخلی، توانسته بالغ بر ۶۰۰میلیارد ریال صادرات سیم و کابل به کشورهای منطقه داشته باشد.

وی افزود: ایجاد ارزش افزوده بیشتر در صنعت مس از طریق تولید کابل‌های عمومی و تخصصی تضمین می‌شود و به جای صادرات مس خام‌ فرآوری آن در صنعت سیم و کابل بسیار ارزنده است.

شرکت سیمکات توانسته با تولید محصولات متنوع سیم، کابل هادی هوایی، مفتول (راد) آلومینیومی، مفتول مسی و گرانول‌های PVC نقش مهمی در صنعت مس و کابل کشور بازی کند. استفاده از دانش و فناوری روز جهان در تولید محصولات جدیدی مثل کابل‌های ابزار دقیق و هادی‌های پرظرفیت که در راستای استراتژی فعالیت‌های دانش‌بنیان این شرکت قرار دارد همراه با تکمیل زنجیره تولید سیم و کابل نشان از نقش محوری این شرکت تبریزی در بازار سیم و کابل و اقتصاد دانش‌بنیان کشور دارد.
وی با اشاره به صادرات این شرکت ادامه داد: صادرات محصولات سیمکات به کشورهای مختلف از جمله عراق، گرجستان، ترکیه و جمهوری آذربایجان نمونه‌ای از توان داخلی کشور در بهره‌برداری از ظرفیت‌های ملی و افزودن ارزش بر مواد اولیه است. در چنین شرکتی با تولید بیش از هفت هزار تن کابل آلومینیومی و شش هزار و ۵۰۰ تن کابل مسی انتظار تاثیرگذاری آن بر صنایع پایین‌دستی و بالادستی دور از ذهن نیست.


ارزیابی تعالی و پیشرفت سازمانی شرکت سیمکات در سطح تقدیرنامه.

درساعت هشت صبح روز پنج شنبه هفدهم بهمن ماه نود و هشت با حضور جناب آقای مهندس عبداله قاری‌زاده مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سیمکات و جناب آقای مهندس قاسم صمدیان عضو موظف هیئت مدیره، اعضای کمیتۀ راهبری و ارزیابان محترم دبیرخانۀ جایزۀ ملی تعالی و پیشرفت ( جناب آقای مهندس آرش ابراهیم پور به عنوان ارزیاب ارشد، جناب آقای دکتر صادق درخشنده و جناب آقای مهندس جهانبخش آریانی به عنوان ارزیاب )، در محل اتاق مدیریت کارخانۀ تبریز، ارزیابی تعالی و پیشرفت شرکت سیمکات در سطح تقدیرنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع و تا ساعت بیست و یک همان روز ادامه یافته و در ساعت چهارده روز جمعه هجدهم بهمن ماه خاتمه یافت.

تولید انبوه انواع سیم و کابل‌های هالوژن فری در کارخانه تبریز شرکت سیمکات.

شرکت سیمکات در راستای تحقق اهداف راهبردی و پاسخگویی به نیازها، انتظارات و درخواست‌های مشتریان و به منظور تکمیل سبد محصولات خود، اقدام به تولید انواع سیم و کابل‌های هالوژن فری به صورت انبوه نمود.

چهارمین نشست مدیران سازمان اقتصادی کوثر در مشهد مقدس.

در پایان چهارمین نشست مدیران سازمان اقتصادی کوثر که در مورخ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه در مشهد مقدس برگزار گردید طی مراسمی از مدیرعامل محترم هلدینگ کوثر صبا، دکتر حامد عین افشار و مدیران عامل شرکت های تابعه هلدینگ (شرکت سیمکات، شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان و شرکت خاوردشت) که در سال مالی گذشته طی ارزشیابی‌های صورت گرفته جزو سه شرکت برتر شناخته شدند، تقدیر و قدرانی گردید.
جناب آقای مهندس اسکندری، مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر، طی تقدیرنامه ای، مجاهدت در عرصه جنگ اقتصادی و بهبود فرآیند تولید شرکت‌ها و تحقق شاخص‌های ارزیابی مد نظر سازمان که با ایمان قلبی در آن نقش آفرینی کرده‌اند را بسیار مهم و قابل تحسین و تقدیر، دانستند.

مراسم افتتاح و راه‌اندازی سالن تولید مفتول مس در کارخانه تبریز شرکت سیمکات.

در روز هشتم آبانماه سال 98 سالن تولید مفتول مس کارخانه تبریز شرکت سیمکات، توسط جناب آقای دکتر رحمتی قائم مقام محترم سازمان اقتصادی کوثر و با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیران شرکت سیمکات افتتاح و راه اندازی گردید.

ارسال اولین محموله صادراتی شرکت سیمکات به کشور افغانستان.

مدیران و کارکنان مجموعه کارخانجات سیمکات، عزم خود را جزم نموده‌اند تا با استعانت از خداوند متعال و پیروی از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، با تمرکز بر صادرات محصولات خود به کشورهای دوست و همسایه، سهم شایسته‌تری را در محقق شدن بیش از پیش شعار امسال ( رونق تولید ) ایفا کنند.

بازدید جناب آقای مهندس اسکندری مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر و هیأت همراه از شرکت سیمکات.

در روز 17 مرداد ماه جناب آقای مهندس اسکندری مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر و هیأت همراه از شرکت سیمکات بازدید بعمل آوردند. در ادامه بازدید جلسه‌ای با حضور جناب آقای مهندس اسکندری و هیأت همراه، جناب آقای مهندس قاری‌زاده مدیر عامل محترم شرکت سیمکات، اعضای محترم هیئت مدیره و مدیران شرکت سیمکات برگزار گردید. ابتدا جناب آقای مهندس قاری‌زاده مدیرعامل محترم شرکت سیمکات گزارشی از عملکرد و دستاوردهای جدید شرکت ارائه نمودند و سپس بترتیب اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران واحدهای تولیدی ( آقای مهندس نصیرزاده )، کنترل و تضمین کیفیت ( آقای مهندس فرسنگی )، تحقیق و توسعه و واحد ریخته‌گری ( آقای مهندس پرتوی ) و مدیر کارخانه قزوین ( آقای مهندس جعفری ) گزارشی از عملکرد واحدهای تحت مدیریت خود را ارائه نمودند و در اواخر جلسه تک تک مدیران محترم عالی سازمان و سپس جناب آقای مهندس اسکندری به ایراد سخن پرداختند و از عملکرد و تلاش‌های کلیه همکاران سیمکات که باعث ایجاد تحولات مثبت شده‌اند تقدیر و اهداف، استراتژی‌ها و نیز انتظارات سازمان را تبیین فرمودند و در ادامه رئیس شورای اسلامی کار شرکت سیمکات به نمایندگی از کلیه کارکنان این مجموعه لوح تقدیر و سپاس به جهت حمایت‌های ارزشمند سازمان اقتصادی کوثر به آقای مهندس اسکندری تقدیم نمودند.

بازدید میهمانان کشوری جشنواره سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از کارخانه تبریز شرکت سیمکات

در روز 16 مرداد ماه کلیه میهمانان کشوری جشنواره سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در کلانشهر تبریز که با حضور معاون محترم بهره‌برداری سازمان و مدیران کل فرستنده‌های تلویزیونی و رادیویی شبکه های استانی صدا و سیما برگزار بود به مدت دو ساعت از کارخانه و خطوط تولید شرکت سیمکات در تبریز بازدید بعمل آوردند. در این بازدید مدیران و مهندسین فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی شبکه‌های استانی صدا و سیما با توانمندی‌های شرکت سیمکات آشنا و اخبار این بازدید را در چندین نوبت از برنامه‌های خبری فارسی و آذری و نیز ویژه برنامه‌های اقتصادی شبکه سهند صدا و سیمای استان بعنوان معرفی و توانمندی‌های اقتصادی استان در سال رونق تولید پخش گردید.

شروع اولین مراحل اجرایی طرح‌های تحقیق و توسعه در زمینۀ صنعت سیم و کابل با همکاری دانشگاه تبریز.

در راستای همکاری‌های فی مابین شرکت سیمکات و دانشگاه تبریز در زمینۀ ارتباط صنعت و دانشگاه و تأسیس اولین دفتر دائمی ارتباط با صنعت در کارخانۀ سیم و کابل تبریز و انعقاد قرارداد همکاری فی مابین، آقایان دکتر ذاکر حمیدی و دکتر نقش آرا جهت انجام اولین مراحل اجرایی طرح‌های پیشنهادی خود در هفتۀ گذشته در شرکت سیمکات حضور بهم رساندند و پس از مذاکرات با کارشناسان شرکت، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ادامۀ فرآیند اجرایی طرح‌های مذکور بعمل آمد که انتظار می رود با این اقدامات گام‌های مهمی در راستای اعتلای صنعت سیم و کابل به ویژه شرکت سیمکات برداشته شود.

تشکیل اولین جلسۀ شورای راهبری 5S در کارخانۀ تبریز.

اولین جلسۀ شورای راهبری 5S کارخانۀ تبریز در روز شنبه مورخۀ 98/04/15 برگزار گردید.

برگزاری کلاس‌های سلامت روان و مهارت‌های زندگی در کارخانۀ تبریز.

برگزاری کلاس‌های سلامت روان و مهارت‌های زندگی در محل کتابخانۀ کارخانۀ تبریز.

بازدید قائم مقام مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر از کارخانۀ قزوین شرکت سیمکات.

دراین بازدید جناب آقای دکتر رحمتی قائم مقام مدیر عامل محترم سازمان اقتصادی کوثر، با همراهی جناب آقای مهندس قاری‌زاده مدیر عامل محترم شرکت سیمکات، روز چهارشنبه مورخ 98/04/05 از محل کارخانه قزوین شرکت سیمکات دیدن فرمودند.

ایشان از کلیه خطوط تولید سیم و کابل ، واحد گرانول سازی، آزمایشگاه کنترل کیفیت، انبارها و همچنین سایر قسمت‌های کارخانه به‌طور کامل بازدید بعمل آورده و توضیحات کاملی از مسئولین ذیربط در خصوص کلیه مراحل، از لحظه ورود مواد اولیه، مراحل تولید و فرآوری تا خروج محصول از کارخانه به ایشان ارائه گردید.
پس از بازدید کلیه واحدها جلسه‌ای با حضور جناب آقای دکتر رحمتی و مدیر عامل شرکت و عضو هیئت مدیره، مدیر مالی، مدیرکارخانه، مدیر حراست و مسئول فروش با ذکر آیاتی چند از کلام الله مجید راس ساعت 14 برگزار و پیرامون موضوعات مختلف از قبیل مسائل و مشکلات تأمین نقدینگی، تلاش بیشتر تبلیغات و بازاریابی گسترده و دست یابی به هدف و سود معین شده به کارگیری حداکثری منابع از قبیل ماشین‌آلات تولیدی و ایجاد بهره‌وری و بهینه‌سازی خطوط تولید با استفاده از پتانسیل موجود داخلی اعم از فروش داراییهای غیر مولد از قبیل زمین، اجاره سالن‌های بلا‌استفاده، فروش ماشین‌آلات فرسوده و بلااستفاده و جایگزینی ماشین‌آلات جدید و پیشرفته بحث و تبادل نظر شده و حاضرین جلسه از بیانات و راهنمایی‌های جناب آقای دکتر رحمتی استقبال و کلیه اهداف و راهبردها جهت بکارگیری نتایج مربوطه مکتوب و جهت اجرایی شدن برنامه‌ریزی گردید. جلسه در ساعت 18 با ذکر صلوات بر محمد (ص) و ال محمد خاتمه یافت.

شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات موفق به اخذ گواهینامۀ تعهد به تعالی گردید.

شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات موفق به اخذ گواهینامۀ تعهد به تعالی از دبیرخانۀ جایزۀ ملی تعالی و پیشرفت گردید.

مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

جشن باشکوه دهۀ فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط شرکت سیمکات باحضور جناب آقای دکتر مالک رحمتی قائم مقام محترم سازمان اقتصادی کوثر، جناب آقای مهندس کریم صادقزاده تبریزی عضو محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز، مدیران محترم ارشد استانی، خانوادۀ محترم پرسنل شرکت سیمکات و سایر میهمانان عزیز در سالن صدرا تبریز برگزار گردید.

برگزاری مراسم تقدیر و اعطای جوایز به نفرات اول آزمون تعالی و پیشرفت سیمکات

درساعت یازده روز دوشنبه هشتم بهمن ماه نود و هفت به نفرات اول آزمون تعالی و پیشرفت سازمانی توسط جناب آقای مهندس عبداله قاری‌زاده مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سیمکات و جناب آقای مهندس قاسم صمدیان عضو موظف هیئت مدیره تقدیر بعمل آمد و جوایزی به شش نفر اول این آزمون سرکارخانم خانعلیزاده و آقایان : اکبر الوان ، شاهپور پناهی ، میرایوب حسینی ، امیر حسین زاده و حسین غریبی اهداء گردید.

ارزیابی تعالی و پیشرفت شرکت سیمکات در سطح تعهد به تعالی

درساعت هشت و نیم صبح روز یکشنبه سی ام تیرماه نود و هفت با حضور جناب آقای مهندس عبداله قاری‌زاده مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سیمکات و جناب آقای مهندس قاسم صمدیان عضو موظف هیئت مدیره و اعضای کمیتۀ راهبری و با حضور ارزیابان محترم دبیرخانۀ جایزۀ ملی تعالی و پیشرفت جناب آقای دکترعلی طلوع سرارزیاب محترم و جناب آقای دکتر عبداله عظمت ارزیاب محترم در محل اتاق کنفرانس کارخانۀ تبریز ارزیابی تعالی و پیشرفت شرکت سیمکات در سطح تعهد به تعالی با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع و در ساعت هیجده و سی دقیقه خاتمه یافت.

آئین افتتاح دفتر تحقیق ، توسعه و نوآوری شرکت سیمکات - دانشگاه تبریـز

در تاریخ 97/08/28 براساس تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تبریز و شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز ( سیمکات )، مسئولیت راهبردی و عملیاتی دفتر تحقیق و توسعه و نوآوری این شرکت با برگزاری آئین افتتاح بمنظور بهره‌برداری بهینه از توانمندی‌های سخت افزاری و نرم افزاری متقابل، به‌طرفین محول گردید.

حضور فعال شرکت سیمکات در هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران

شرکت تولیدی سیم و کابل تبریـز سیمکات در هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران، محصولات کارخانه تبریز و کارخانه قزوین ( هادی برق - دیاموند ) خود را، با تخفیف ویژه نمایشگاهی به فروش می‌رساند.

راه‌اندازی مجدد و شروع به تولید، گرانول‌سازی شرکت سیمکات

در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات، واحد تولید گرانول‌سازی مستقر در کارخانه تبریز، جهت تأمین مواداولیه مصرفی کارخانجات خود و همچنین به منظور فروش محصولات گرانول، اقدام به راه‌اندازی مجدد، و شروع به تولید نمود.

ادغام شرکت تولیدی هادی برق ( دیاموند ) در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات

طبق مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده همزمان و مشترک، شرکت تولیدی هادی برق (دیاموند)، با انتقال کلیه اموال، داراییها، مطالبات، دیون و تعهدات، در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات ادغام گردید.

فلذا با اجرای مصوبه مذکور تداوم فعالیت شرکت هادی برق از طریق شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات ادامه خواهد یافت.

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت سیمکات

دراین مراسم باصدور حکمی ازسوی جناب آقای مهندس اسکندری ریاست محترم سازمان اقتصادی کوثر جناب آقای مهندس عبداله قاری‌زاده بعنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمکات منصوب و از تلاش‌های آقای مهندس محمود دربندی مدیرعامل پیشین این شرکت تشکر و قدردانی گردید.

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یادواره شهدا

جشن پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره شهدا توسط شرکت سیمکات در سالن صدرا تبریز باحضور مسئولین محلی و نمایندگانی از سازمان تبلیغات اسلامی ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سپاه پاسداران و بسیج ، مدیرعامل و هیئت مدیره و کارکنان شرکت سیمکات به همراه خانواده محترمشان برگزار گردید..

اخذ جواز تأسیس ( ویژه تولید، طراحی، مونتاژ ) از وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت توسط شرکت سیمکات

مراسم عزاداری حسینی در محل کارخانه سیمکات

مراسم عزاداری حسینی در محل کارخانه سیمکات با حضور جناب آقای دکتر محمود دریندی ( مدیرعامل محترم شرکت سیمکات ) برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت سیمکات

دراین مراسم باصدور حکمی ازسوی جناب آقای مهندس اسکندری ریاست محترم سازمان اقتصادی کوثر جناب آقای مهندس محمود دربندی بعنوان مدیرعامل شرکت سیمکات منصوب و از تلاش‌های آقای مهندس محمدرضا اصولی تبریزی مدیرعامل پیشین این شرکت تشکر و قدردانی شد.