سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


تکریم و معارفه هیئت مدیره سابق و جدید شرکت سیمکات


به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات در تاریخ 08/06/1402 جلسه تکریم و معارفه هیئت مدیره سابق و جدید با حضور اعضأ محترم هیئت مدیره در محل شرکت سیمکات برگزار گردید.
در این مراسم جناب آقای قاری زاده مدیر عامل محترم شرکت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد چند ساله شرکت ، از زحمات مجدانه و صادقانه آقایان مجید یاریگر ، محمد نصیری در طول دوران خدمت تقدیر و تشکر نمود. همچنین هر یک از اعضأ محترم هیئت مدیره ضمن قدردانی از تلاش های جمعی صورت گرفته در راستای توسعه و پیشرفت شرکت ، به بیان موارد و نکاتی پیرامون فرصت ها و تهدید های پیش رو و لزوم عزم و اراده راسخ جهت عبور از موانع پرداختند.
در این مراسم اقایان رسول رسولی و ناصر یکتن به جای آقایان مجید یاریگر و محمد نصیری بعنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت سیمکات معرفی شدند.
• آقای رسول رسولی متولد 1346، دکتری مدیریت دولتی و سوابق اجرائی همچون مدیر کل امور مالیاتی استان آ.شرقی ، مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران ، ممیز کل مالیاتی شرکتهای تبریز ، عضو انجمن حسابداران خبره ایران و.... در کارنامه خود دارند.
• آقای ناصر یکتن متولد 1350 ، کارشناسی حسابداری و سوابق اجرائی همچون مدیر مالی شرکت کمپرسور سازی تبریز ، مدیر حسابرس داخلی تراکتورسازی ، معاونت مالی شرکت تراکتور سازی ، و... در کارنامه خود دارند.

دوره آموزشی اطفا حریق همکاران عزیز واحد قزوین

دوره آموزشی اطفا حریق در محل شرکت سیمکات شعبه قزوین به مدت 2ساعت برای همکاران بصورت تئوری و عملی توسط واحد HSE شرکت برگزار گردید. در کلاس آموزشی اطفای حریق کارکنان به مدت 1 ساعت به صورت تئوری در رابطه با آتش سوزی ها و راه های پیشگیری از ان ها و آشنایی با انواع آتش سوزی و کپسول های آتش نشانی آموزش دیده و بعد از آن به مدت 1 ساعت در مانوری که در رابطه با اطفای حریق در محوطه شرکت برگزار شد ، اقدام به اطفای حریق نمودند

عرضه اولیه سهام سیمکات و جمکو، بزودی

🔺مهندس مهدی قندهاری، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا از عزم و اهتمام سازمان برای ورود دو شرکت بزرگ صنعتی جمکو و سیمکات به بازار سرمایه و عرضه اولیه سهام این دو شرکت در تابلوی فرابورس طی ماه های آتی خبر داد.

🔺مهندس قندهاری افزود: پذیرش اولیه شرکت های صنعتی سیمکات و جمکو در سامانه فرابورس انجام شده است و امیدواریم هرچه زودتر مراحل پایانی و پذیرش نهایی آن نیز صورت پذیرد.

ممیزی مراقبتی IMS شرکت سیمکات

روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۶، شرکت انطباق کیفیت آسیا با موفقیت ممیزی مراقبتی نظام های یکپارچه مدیریتی IMS (مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی) شرکت سیمکات را انجام داد.

IMS یک سیستم جامع برای مدیریت موارد مرتبط با کیفیت محصولات (ISO 9001)، حفاظت از محیط زیست (ISO 14001) و ایمنی کارکنان (ISO 45001)است. این سیستم، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا استانداردهای بین‌المللی را در این زمینه‌ها پیاده کنند و فرآیندهای خود را بهبود بخشند.

شرکت سیمکات از طریق IMS به بهبود کیفیت محصولات، کاهش تأثیرات محیطی و افزایش ایمنی در محیط کار خود تمرکز می‌کند. با انجام ممیزی مراقبتی IMS توسط شرکت انطباق کیفیت آسیا، سیمکات به اطمینان از اجرای صحیح استانداردها و تطبیق با نیازهای بین‌المللی در این زمینه‌ها دست یافته است.

در این ممیزی مراقبتی، شرکت انطباق کیفیت آسیا فرآیندها، خط مشی و رویه‌های مدیریتی شرکت سیمکات را مورد بررسی قرار داده و سپس با توجه به استانداردهای IMS، تطبیق شرکت با آن را ارزیابی کرده است. نتیجه این ممیزی نشان می‌دهد که سیمکات به طور موفقیت‌آمیزی از مدیریت یکپارچه IMS استفاده کرده و در تطبیق با استانداردها و الزامات مرتبط با کیفیت، محیط زیست و ایمنی پیشرفت کرده است.

این دستاورد نشان از تعهد سیمکات به کیفیت و استانداردهای بین‌المللی در مدیریت کسب و کار و نگرانی شرکت برای حفاظت از محیط زیست و ایمنی کارکنان دارد. این ممیزی مراقبتی به سیمکات امکان می‌دهد تا در رقابت با سایر شرکت‌ها، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و بهبود پایداری عملکرد خود را ادامه دهد.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر